با معرفی انجمن استاندارد یونولیت به سازندگان دوست و همکار خود یک دستگاه ساعت هوشمند قابل اتصال به گوشی هدیه بگیرید


یکی از پارامترهای مهم که در هنگام تهیه یونولیت ساختمانی بسیار مهم و حائز اهمیت است موضوع اعتبار گواهینامه استاندارد واحد تولیدی میباشد . درسال های اخیر بدلیل بروز حوادث آتش سوزی متعدد در ساختمان های قدیمی و نیز لزوم اهمیت اححتمال زلزله در تهران سازمان هاس مسئول مانند شهرداری و سازمان فنی مهندسی اقدامات زیادی جهت استانداردسازی اجباری مصالح نموده اند و بوسیله روش های مختلف بازرسی و کنترل این پروسه را به عهده گرفته اند.
در این راستا در سال 1387 استاندارد 11108در خصوص تولید یونولیت های ساختمانی گرد آوری و ایجاد شد و کارگاه های تولیدی و کارخانه های بزرگ تولیدی ملزم به دریافت آن گردیدند.
یکی از مشکلات مهمی در این خصوص ایجاد شده استفاده از برگه های استاندارد نامعتبر و یا منقضی شده است که سازندگان را بدلیل نداشتن اطلاعات دچار مشکل کرده و باعث ایجاد اختلاف بین سازنده و ناظرین پروژه شده.
انجمن استاندارد یونولیت به منظور تشویق سازندگان و ناظرین به خرید از واحد های استاندارد معتبر عضو انجمن به ازای خرید یونولیت از واحد های تولیدی عضو انجمن و معرفی فقط یک مشتری دیگر به انجمن یک عدد ساعت مچی هوشمند هدیه خواهد داد . برای انجام این پروسه مراحل زیر را به دقت انجام داده و یا در صورت نیاز با کارشناسان انجمن تماس و مراحل را بصورت شفاهی با آنها درمیان بگذارید . کل فرآیند مذکور بصورت سیستماتیک انجام شده و هر سازنده فقط یک بار میتواند از این هدیه بهرمند شود.

مراحل انجام کار

1
ثبت شماره پرونده جوز در سیستم انجن

از طریق دکمه زیر اطلاعات مربوط به پروژه ای که می خواهید معرفی کنید را وارد نمایید

وارد کردن اطلاعات پروژه

دریافت شماره رهگیری

در این مرحله کد پیگری سیستم برای شما ارسال خواهد شد و میتوانید در مراحل بعدی بوسیله این کد رهگیری بررسی کنید که آیا معرفی انجام شده به خرید از تولید کنندگان ختم شده یا نه

2

3
استعلام وضعیت

با استفاده از دکمه زیر میتوانید با استفاده از کد رهگیری وضعیت خرید مشتری معرفی شده را بررسی نمایید و یا با تماس با شماره 77525484 از کارشناسان انجمن پیگیری کنید